Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 19:54:57

З Бобровиці вивезуть пестицидів на 4 мільйони

15.11.2011   17:42Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 8 листопада уклало угоду з ізраїльським ТОВ С.І. Груп Консорт ЛТД (S.I. Group Consort Ltd) на утилізацію пестицидів в м.Бобровиця до кінця 2011 року. Вартість угоди склала 4,05 млн грн. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі “в одного учасника”, оскільки обрана фірма вже виконує роботи з утилізації пестицидів у Чернігівській області.

“Оскільки на утилізацію пестицидів у Чернігівській області, згідно рішення п’ятої сесії шостого скликання Чернігівської обласної ради від 30.09.2011, виділено додаткові кошти, а проведення процедури відкритих торгів потребує значного часу, що ставить під загрозу освоєння коштів до закінчення бюджетного періоду 2011 року та у зв’язку з необхідністю завершення утилізації пестицидів в м. Бобровиця Чернігівської області, виникла необхідність застосування управлінням капітального будівництва облдержадміністрації процедури закупівлі вищевказаних послуг в одного учасника”, – йдеться в обґрунтуванні.

З врахуванням останньої закупівлі компанія “S.I.Group Consort Ltd” цього року отримала підряди на утилізацію шкідливих речовин в різних регіонах України на суму 538 млн грн.

http://nashigroshi.org/2011/11/15/z-bobrovytsi-vyvezut-pestytsydiv-na-4-miljony/

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.