Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:10:11

Продаж земель сільгосппризначення відтерміновано на 2 роки

21.12.2012   08:37Агенцiя

Набув чинності Закон України від 20.11.2012 №5494-VI “Про внесення змін до Земельного кодексу України”, згідно з яким мораторій на продаж сільськогосподарських земель продовжено до 1 січня 2016 року.

Законом, зокрема, встановлено, що до набрання чинності закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2016 року забороняється:
– купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, крім вилучення (викупу) їх для суспільних потреб;
– купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок і зміна їх цільового призначення.

Згідно з документами, чинними раніше, мораторій на купівлю-продаж сільськогосподарських угідь мав бути знятий 1 січня 2013 року.

За оперативною інформацією Головного управління агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації в області налічується 2069,0 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення. Переважна більшість з них знаходиться у власності колишніх членів колективних сільськогосподарських підприємств.

Наразі селяни, які передали в оренду агрогосподарствам свої земельні ділянки (паї) отримали майже 395 мільйонів гривень орендної плати. Розрахунки проводяться в натуральній та грошовій формах, а також іншою продукцією та послугами. Зокрема, орендодавці отримали біля 150 тисяч тонн зерна та майже 100 мільйонів грошових коштів.

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини