Бізнес на новому місці–цілком реально…
Про це красномовно свідчить історія переселенки Євгенії Голуб, яка скористалася можливістю отримати мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» та відкрила експрес-перукарню.
Вона переїхала до Чернігова з прикордонної Семенівки. Там 13 років мала власний перукарський бізнес, чоловік також був при роботі, разом виховували 4-х дітей і виїжджати нікуди не збиралися. Наважилися лише тоді, коли у сусідський двір, за 30 метрів від їхнього будинку, прилетіло…
Оговталися від пережитого вже на новому місці й почали думати, що робити далі.У службі зайнятості запропонували скористатися грантовою програмою «Власна справа», за якою на започаткування або розвиток бізнесу можна отримати від 50 до 250 тис. грн в залежності від кількості створених робочих місць (одного-двох). Жінка каже, щосаме тоді з’явиласянадія на новий старт—відкриття експрес-перукарні в Чернігові з помірними цінами, аби швидше отримати прибуток.
Бізнес-план подалачерез «Дію», пройшла онлайн-співбесіду з фахівцями обласного центру зайнятості та отримала грантові кошти, які спрямувалана купівлю обладнання, меблів, матеріалів, оренду приміщення, виготовлення рекламної вивіски тощо.
Місцезнаходження свого закладу – ринок «Вісла», підприємниця обрала не випадково. Тут завжди великий потік людей, серед яких як місцеві мешканці, так і гості міста, які приїздять сюди на закупи. «Окрім експрес-стрижок, тут можна зробити весільні та святкові зачіски, фарбування, колорування волосся за сучасними технологіями та доступними цінами. Послуги швидко та якісно – у цьому наша перевага», - каже Євгенія Голуб.
На цьому співпраця зі службою зайнятості не закінчилася, наступним етапом буладопомога у підборі та підготовці кадрів. Обов’язковою умовою отримання мікрогранту для Євгенії стало створення двох робочих місць.Їх займуть Наталія Сукретна (до речі, також переселенка) та Тетяна Пінчук, які наразі за направленням служби зайнятості здобувають професії перукаря-модельєра та манікюрника у Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
І це ще не все. Після працевлаштування майстриньпідприємиця може отримати від служби зайнятості компенсацію за працевлаштування безробітної з числа ВПО.
Світлана Шеремет, обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).