Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 16:26:31

На Чернігівщині зросли надої молока

14.12.2012   10:24Агенцiя

За підсумками одинадцяти місяців 2012 року в сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області надій молока на одну корову перетнув позначку в 4000 кілограмів. Про це повідомили в прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Так, за січень-листопад 2012 року агропідприємствами регіону вироблено 204,8 тисяч тонн молока, що на 11,8% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Що стосується надоїв молока від однієї корови, то на Чернігівщині спостерігається їх поступове позитивне зростання. Якщо у 2003-му році надій молока в середньому по області становив 1830 кілограмів, то вже за одинадцять місяців 2012 року цей показник досяг 4028-ми кілограмів.

В порівнянні з минулорічними даними надій молока у розрахунку на одну корову збільшився на 12%.

Найкращих надоїв, понад 5000 кілограмів, досягли сільгосппідприємства Срібнянського, Новівського, Прилуцького та Варвинського районів.

Сучасні технології ведення молочного скотарства, що прийшли в аграрну галузь області вже сьогодні дозволяють окремим підприємствам отримувати по 6000-7000 кг молока від корови на рік. І це не межа, оскільки в окремих країнах світу цей показник досяг 10-12 тисяч кілограмів.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини