Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 03:14:26

Держслужбовці ознайомляться з основними напрямами працевлаштування, реєстрації в службі занятості

15.11.2011   09:18

Професійна програма підвищення кваліфікації спеціалістів районних, міських Чернігова, Ніжина, Прилук центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить з 14 по 18 листопада п.р. в Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Протягом тижневого навчання держслужбовці ознайомляться з основними напрямами працевлаштування, реєстрації в службі занятості та призначень виплати-допомоги по безробіттю, алгоритмом взаємодії центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівників навчальних закладів, особливостями статевого виховання і статевих відносин; ознайомляться з видами профілактики, раннього виявлення та медичного забезпечення ВІЛ-інфікованих осіб та сімей з дітьми, які живуть з ВІЛ, видами державних соціальних виплат, порядком та призначенням всіх видів державних соціальних допомог та ін.

Під час практичних занять спеціалісти також вивчатимуть психологічні особливості ділового спілкування, докладно опрацюють нормативно-правове забезпечення державної політики щодо захисту прав і свобод дитини, відвідають заходи, спрямовані на вдосконалення соціальної роботи із соціально-уразливими категоріями населення.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.