Ціннісні команди об'єднуються для ветеранів: УВФ та Uklon підписали меморандум про співпрацю
Український ветеранський фонд Мінветеранів розширює можливості захисників і захисниць спільно з компанією Uklon. Нові проєкти стануть можливими завдяки укладанню Меморандуму про співпрацю. У пріоритеті — робота над новими можливостями для ветеранів, зокрема і у сервісі Uklon.
Задоволення потреб ветеранів та їхніх родин — це системна робота команди Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Однією з умов успіху на шляху до результату є пошук точок дотику з ціннісними компаніями.
“Наш пріоритет — це військові, які захищають країну. Важливо розуміти, що вдячність за захист нас з вами має бути дієвою та різнорівневою. Тому ми плідно співпрацюємо з компанією Uklon. Вдячність — повинна бути вчасною”, — каже Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.
У фокусі співпраці — робота над новими можливостями для ветеранів, зокрема і у Uklon. Співзасновник компанії Дмитро Дубровський, який також став амбасадором Українського ветеранського фонду, коментує:
“Наш обовʼязок, як бізнесу, робити все, щоб українські ветерани були максимально захищені та отримували неймовірну підтримку на шляху реінтеграції в нове українське суспільство. Закликаю весь український бізнес підтримувати, допомагати та боротися — разом з ветеранами та для ветеранів” — говорить Дмитро Дубровський.
Український ветеранський фонд Мінветеранів — партнер Uklon серед ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Установи вже мають досвід реалізації спільного проєкту. Зокрема, у квітні цього року Uklon запустив клас “Інклюзивний”. Ветерани, бійці та всі користувачі крісел колісних у Києві та передмісті можуть безперешкодно пересуватися на спеціально оснащених авто.
Гідне ставлення та недискримінація, зокрема щодо ветеранів і їхніх родин — ті базові підходи, якими вже послуговуються команди у своїй роботі. Разом робимо сильних сильнішими.
Український ветеранський фонд
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.