Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 11:13:44

Чернігівщина: Податок на доходи фізичних осіб є головним бюджетоформуючим платежем

19.06.2023   11:42Агенцiя

Протягом січня – травня 2023 року на Чернігівщині з доходів фізичних осіб податкові агенти утримали та перерахували до зведеного бюджету 4,1 млрд.грн податку на доходи фізичних осіб.

Понад 78 відсотків з цієї суми, або 3,2 млрд. грн перераховано до місцевого бюджету.
У порівнянні із надходженнями за аналогічний період минулого року приріст податку на доходи фізичних осіб склав 51,7 відсотка, що становить 1,4 млрд. гривень.
Податок на доходи фізичних осіб є головним бюджетоформуючим платежем, а тому контроль за легалізацією ринку праці є пріоритетним напрямком діяльності податкової служби області.
Звертаємо увагу роботодавців на відповідальне ставлення до офіційного працевлаштування працівників та своєчасне перерахування податків із заробітної плати, адже це безпосередньо впливає на  розвиток місцевих громад.

 Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.