Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:39:35

«Бачу життя, яке сюди повернулося»: В’ячеслав Чаус з робочим візитом на швейній фабриці «Елегант»

16.06.2023   16:34Агенцiя

ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» є одним з небагатьох підприємств в Україні, що зберегло швейне виробництво, розпочавши свою діяльність у 1920 році на базі артілі «Проміголка».

Нині фабрика, як всі суб’єкти економіки, переживає важкі часи. Адже повномасштабна війна відтермінувала реалізацію важливих проєктів, що мали значно розширити як саме виробництво, так і наявний асортимент. Втім підприємство працює, розвивається. Учора, 15 червня, з робочим візитом тут побував начальник ОВА В’ячеслав Чаус, оглянувши виробничі цехи та поспілкувавшись з колективом фабрики.

    «Я був тут рік тому. Пам’ятаю невпевненість та розгубленість в очах у 2022-му. Зараз же бачу життя, яке сюди повернулося. І це – заслуга кожного з вас. Дякую за витримку та незламність, за вашу важку працю!» – звернувся до колективу В’ячеслав Чаус.  

На швейній фабриці працюють понад 300 працівників та працівниць. Виготовляють чоловічі та жіночі штани, костюми, сорочки, жакети, куртки, пальта тощо (переважно на давальницькій сировині, 97% продукції експортується).

Якісна робота колективу фабрики «Елегант» визнана у багатьох країнах Європи.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток вітчизняної легкої промисловості та з нагоди Дня працівників легкої промисловості Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

МАЛАШТУ Людмилу Яківну – головного бухгалтера;

Подяку оголошено:

КУЗЬМЕНКО Наталії Володимирівні – настелювачу розкрійного цеху;

ПОПОВИЧ Юлії Сергіївні – термообробнику швацьких виробів;

ПРИМАЧОК Надії Миколаївні – провідному інженеру з якості;

ХОМЕНКО Тетяні Володимирівні – швачці.

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.