Результат проєкту «єРобота»: підприємець виготовляє унікальні вироби з дерева
У руках цього майстра з Бахмача дерево перетворюється на вишукані меблі, оригінальні предмети побуту та елементи інтер’єру. Уже понад десять років Артем Васечко виготовляє у власному столярному цеху ліжка, шафи, комоди, кухонні гарнітури, столи, стільці, двері, балясини для сходів, підсвічники, ікони. Задля розвитку свого бізнесу торік він скористався програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» та отримав мікрогрант.
Грантові кошти Артем витратив на придбання ручного електроінструменту, столярного обладнання, витратних матеріалів (лакофарбової продукції, шліфувальних стрічок, клею тощо) та сировини. «Якісний та сучасний інструмент - запорука успіху в столярстві, - каже майстер. – А для безперебійної роботи потрібен запас матеріалів та якісної сировини».
Любов до столярної справи Артем перейняв від батька, який все життя був столяром. Починалося це як захоплення, яке потім стало справою його життя і родинним бізнесом. Наразі Артем працює разом з батьком, який тепер у нього - найманий працівник. Вони виготовляють вироби за індивідуальними замовленнями клієнтів з урахуванням усіх їх побажань. Майстрам до снаги виготовити будь-яку дерев’яну річ, як стандартного, так і нестандартного розмірів, – знань, навиків та досвіду вистачає.
Підприємець переконаний: вироби з дерева ніколи не втратять своєї популярності - це класика, над якою не владний час. З’являються нові стилі декору, оздоблювальні матеріали та вдосконалюються технології, але меблі з натуральної деревини завжди в тренді. Вони добре виглядають в будь-якому інтер'єрі, натуральні, екологічно чисті, практичні, міцні та зручні.
Нагадаємо, обов’язковою умовою отримання коштів є створення робочих місць. Саме від їхньої кількості залежить сума фінансової підтримки: у разі створення одного робочого місця – від 50 до 150 тис. грн., двох і більше робочих місць – до 250 тис. грн.
Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» можна через портал Дія прямо зараз https://is.gd/KT7RoW
Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.