За січень – березень 2023 року аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму майже 33 млн грн
За результатами проведених протягом січня – березня 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 4,4 млн грн, фактів неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій, що призвели або можуть призвести у подальшому до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 37,5 млн грн.
Завдяки роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 33 млн грн (з урахуванням відшкодування за попередні звітні періоди).
За результатами аудитів виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів унаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на загальну суму понад 178 млн грн.
У результаті належного реагування об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів попереджено втрат фінансових і матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму понад 51 млн грн, а також відшкодовано відповідних втрат на суму 1,5 млн грн.
Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 19 управлінських рішень і врахували 33 пропозиції, надані за результатами державних фінансових аудитів.
За допущені порушення бюджетного законодавства у двох випадках до об’єктів контролю застосовано захід впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.
За вчинені фінансові порушення 4 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності та 3 особи ‒ до матеріальної відповідальності.
Правоохоронним органам передано матеріали 15 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 4 досудових розслідування та долучено до кримінальних проваджень матеріали 3 заходів державного фінансового контролю, а також вручено 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Надіслано до Державної служби фінансового моніторингу 3 інформації про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 29,7 млн гривень.
Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.