Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 квітня, 12:18:27

Під час фінансової перевірки діяльності управління молоді і спорту Чернігівської міськради виявлено порушень на суму понад 31,5 млн гривень

04.01.2023   11:55Агенцiя

Чернігівські аудитори провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради за період з 01.01.2019 по 31.12.2021.

За результатами аудиторського дослідження встановлено низку ризикових операцій та неефективних управлінських дій, що призвели або можуть призвести до непродуктивних витрат, на суму понад 31,5 млн грн.

Зокрема, аудитори виявили неефективне використання коштів місцевого бюджету на суму 4,9 млн грн на оренду спортивних споруд для дитячо-юнацьких спортивних шкіл за наявності власної спортивної бази або можливості оренди приміщень комунальних установ та організацій з орендною платою 1 грн на рік.

Наявне утримання в дитячо-юнацьких спортивних школах вакантних посад тренерів-викладачів за напрямами спортивної підготовки, які не функціонували через відсутність учнівського складу, на суму 0,6 млн грн.

З міського бюджету здійснювалися видатки на утримання громадських організацій, які мали б здійснюватися за рахунок засновників спортивних клубів та їх власної діяльності (витрати на заробітну плату з нарахуваннями їх працівників), на суму 0,6 млн грн.

Здійснено непродуктивні витрати на суму 3,1 млн грн на фінансування установ Чернігівський міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та комунальне некомерційне підприємство «Центр спортивної боротьби» Чернігівської міської ради, які створювалися з метою організації спортивної роботи та утримання спортивних споруд і які дублюють функції Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Аудитори виявили низку випадків неефективного витрачання коштів при придбанні майна для дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів позашкільної освіти на загальну суму 3,8 млн грн.

Зокрема, однією з дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста здійснено придбання спортивних човнів, які внаслідок ускладнених технічних характеристик не були задіяні у спортивних заходах тривалий час.

Крім того, за рахунок коштів, виділених для клубів позашкільної освіти (в межах громадського бюджету), здійснено придбання спеціального спортивного обладнання та інвентарю для розвитку олімпійського виду спорту (тхеквондо), що не відповідає напряму бюджетної програми.

Для реалізації проєкту створення літнього військово-спортивного наметового табору придбане майно (намети, польові кухні, макети зброї тощо), яке  передано в користування сторонній громадській організації та управлінням не здійснювався контроль за його використанням.

Управлінням та його підконтрольними установами не забезпечено належного контролю та обліку земельних ресурсів, зокрема, не оформлено документів на право власності або інше речове право на земельну ділянку. Крім того, прийнято в постійне користування земельну ділянку з нормативно-грошовою оцінкою 19,6 млн грн з цільовим призначенням, що не відповідає статутній діяльності установи.

Для поліпшення ефективності використання державного майна, усунення виявлених недоліків аудиторами надано відповідні рекомендації керівнику Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Про результати проведеного аудиту поінформовано Чернігівську міську раду.
 
Пресслужба Управління Північного офісу
Держаудитслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:19

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 8 пожеж та 1 іншу небезпечну подію. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

30 нових робочих місць у Ніжині: спільний проєкт ЄС та UNDP 10:10

Ніжин, Україна, 9 квітня 2024 — У місті Ніжин Чернігівської області відкрилося новостворене виробництво з пошиття одягу. Тут зможуть знайти роботу близько 30 мешканців Ніжинської громади, зокрема і внутрішньо переміщені особи.

На Чернігівщині росіяни вбили чоловіка, який віз продукти мешканцям прикордоння: поліція документує воєнний злочин 09:13

Російська армія прицільно обстріляла цивільний автомобіль мешканця Новгорода-Сіверського, який доставляв продукти харчування у прикордонні населені пункти. Внаслідок обстрілу загинув мирний чоловік 1990 року народження.

 У січні-березні цього року до Чернігівської ОДА звернулися більш ніж чотири тисячі громадян

У січні-березні цього року до Чернігівської ОДА звернулися більш ніж чотири тисячі громадян 08:29

Упродовж січня-березня 2024 року на адресу Чернігівської обласної державної адміністрації надійшло 2580 звернень (4502 - у відповідному періоді 2023 року, тобто -43%), з них: 2559 – індивідуальних та 21 колективне. Загальна кількість громадян (з урахуванням колективних звернень), що звернулись до облдержадміністрації – 4228.

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту

Чернігівців запрошують на військову службу за контрактом у морську піхоту 08:26

Наразі в підрозділах морської піхоти актуальними є майже сотня вакансій. Серед них як бойові, так і цивільні професії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини