Інвестиційна діяльність в Чернігівської області за січень-вересень 2012 року. ДОВІДКА
За 9 місяців 2012 р. в області підприємствами та організаціями освоєні 1492,4 млн.грн. капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 7,1% більше, ніж за відповідний період 2011 року.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій є власні кошти підприємств і організацій (65,4 ). За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно, відповідно, 3,7 та 4,0% капітальних інвестицій.
Найбільшу частку капітальних інвестицій (39,3%) освоєно підприємствами сільського господарства, мисливства, лісового господарства, обсяги яких порівняно із січнем-вереснем 2011р. зросли на 25,8%.
Підприємствами промислових видів діяльності освоєно 19,8% загального обсягу інвестицій, що складає 80,4% рівня відповідного періоду 2011 р.
Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 358,7 млн.грн. (24,0% від загального обсягу), що у 1,8 раза більше, ніж у січні-вересні 2011 р.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.