Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 04:01:40

Казначейтво вчасно не проводить платежі. Міська рада звертається до Кабміну, Мінфіну, ОВА

22.09.2022   21:46Агенцiя

Казначейство не проводить вчасно платежі, що впливає на виконання необхідних робіт та заходів, які мають забезпечити проходження Черніговом цього осінньо-зимового періоду.

Чернігівська міська рада звертається до Кабміну, Мінфіну та Чернігівської ОВА аби там вирішили питання, яке стосується здійснення проплат органами Державної казначейської служби України.

Відповідне звернення було прийнято депутатами під час засідання сесії 21 вересня. Звернутися офіційно до Камбіну, Мінфіну та ОВА вимусила ситуація із несвоєчасним здійсненням органами Державної казначейської служби України платежів. 

Зважаючи на масштаби руйнувань приватного житла, шкіл, дитсадків, лікарень та об'єктів критичної інфраструктури, Чернігів уже в квітні розпочав підготовку до опалювального сезону, аварійно-відновлювальні роботи в закладах бюджетної сфери та багатоквартирних житлових будинках, придбання медичного обладнання для лікарень та техніки комунальним підприємствам замість знищеної тощо. Багато уваги приділяється заходам, які підвищують обороноздатність міста.

Вирішення всіх перелічених питань уповільнюється через затримку здійснення платежів казначейством. 

Станом на 15 вересня на рахунках розпорядників та одержувачів коштів бюджету Чернігова  знаходиться  142,3 млн грн. Це гроші загального та спеціального фондів (без урахування власних надходжень бюджетних установ) бюджету міста, які потребують оплати, із них — за незахищеними статтями витрат 108,7 млн грн. Зокрема:

  • 5,5 млн грн — видатки на оплату праці з нарахуваннями одержувачів бюджетних коштів; 

  • 15,9 млн грн за придбані будівельні та інші матеріали, а також виконані роботи з усунення аварій у бюджетних закладах, пошкоджених унаслідок російської військової агресії та облаштування споруд цивільного захисту (найпростіші укриття); 

  • 24,9 млн грн внеску до статутного капіталу КП “АТП-2528”, яке забезпечує санітарне очищення та прибирання міста, на оновлення (придбання) суттєво постраждалого парку техніки;

  • 2,6 млн грн внеску до статутного капіталу КП “Спецкомбінат комунально-побутового обслуговування” на відновлення будівлі котельні із заміною теплотехнічного обладнання та зовнішніх теплових мереж; 

  • 4 млн грн — на відновлення контактної мережі тролейбусного сполучення міста; 

  • 7,5 млн грн — внесок до статутного капіталу КП “Шкільне”  з метою забезпечення харчуванням школярів; 

  • 9,4 млн грн — видатки з благоустрою міста; 

  • 7,5 млн грн за послуги з проведення аварійно-відновлювальних робіт вулиць міста; 

  • 7,5 млн грн на проведення заходів та робіт з тероборони; 

  • 2,4 млн грн за аварійно-відновлювальні роботи житлового фонду міста.

Якщо ці кошти не будуть проведені, то це ставить під загрозу підготовку об’єктів ЖКГ, соціально-культурної сфери та інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років через неспроможність підрядних організацій вчасно завершити заплановані роботи, оскільки у виконавців не вистачає обігових коштів на закупівлю матеріалів та обладнання, необхідного для виконання зазначених робіт. 

З метою уникнення соціальної напруги, міська рада і звертається до Кабміну, Мінфіну, ОВА, аби там вирішили питання забезпечення своєчасного проведення платежів органами Державної казначейської служби України по бюджету Чернігівської міської тергромади

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини