Діяльність вантажного автотранспорту м.Чернігова. ДОВІДКА
Вантажним автотранспортом обласного центра, з урахуванням обсягів перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, упродовж січня-жовтня 2011 р. доставлено замовникам 1183,4 тис.т вантажів, обсяг здійсненого вантажообороту становив 604,9 млн.ткм, що, відповідно, на 1,1 та 4,3% більше, ніж у січні-жовтні 2010 р.
Питома вага обсягів вантажоперевезень та вантажообороту в загальнообласних показниках становила, відповідно, 61,5 та 65,8%.
Фізичні особи-підприємці на власному автотранспорті виконали 69,6% вантажоперевезень та 86,4% вантажообороту міста.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медійниці відпрацювали навички мобільної зйомки та монтажу у Медіабазі ІМІ 15:03
У суботу, 25 жовтня, медійниці Чернігова відпрацьовували навички мобільної зйомки та монтажу під час практикуму, який організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
40 медичних сестер Чернігова підвищили кваліфікацію завдяки службі зайнятості 14:34
У жовтні 2025 року 40 медичних сестерз Чернігівської обласної лікарні безкоштовно пройшли курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Медсестринство».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 14:10
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики щодо виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Корюківському районі.
Працевлаштування осіб з інвалідністю: нові правила та можливості для роботодавців 13:39
З 1 січня 2026 року набуде чинності новий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права осіб з інвалідністю на працю» №4219-IX, який змінює підхід до працевлаштування осіб з інвалідністю.
Незаконна зрізали близько 400 дерев – трьом жителям Корюківського району повідомлено про підозру 13:18
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом жителямКорюківського району унезаконній порубці дерев у лісах, перевезенні, збуті незаконно зрубаних дерев, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2, 4 ст. 246 КК України).