Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 07:52:29

На Чернігівщині перевірок менше,а надходжень до бюджету більше

01.12.2012   10:28Агенцiя

За десять місяців поточного року підрозділи податкового контролю ДПС у Чернігівській області провели документальних перевірок на 31,3% менше, ніж за відповідний період минулого року, з них планових - майже вдвічі менше.

При цьому порушникам податкового законодавства донараховано сплатити до бюджету більше 34 млн.грн., що на 2,9 млн.грн. більше, ніж торік. 22,8 млн.грн. вже сплачені, що на 2,1 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Контроль за діяльністю збиткових підприємств є одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділів податкового контролю. З початку року збитки зменшені на 50,3 млн.грн. Це також дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на 11 млн.грн.

За десять місяців проведені 624 фактичні перевірки, що на 12 відсотків менше, ніж минулого року. За порушення норм готівкового обігу до бюджету стягнуто 1 млн.грн. штрафів.

Збільшення надходжень до бюджету від контрольно-перевірочної роботи при зменшенні загальної кількості перевірок свідчить про орієнтацію уваги податківців на ризикові підприємства, високій рівень аналітичної роботи та якісну підготовку до проведення перевірок.

 Відділ взаємодії із засобами
масової інформації та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Правоохоронці спільно з “Опорою” напрацювали план дій під час виборів

Правоохоронці спільно з “Опорою” напрацювали план дій під час виборів 07:46

Правоохоронці Чернігівської області спільно з представниками Громадянської мережі «ОПОРА» обговорили механізм забезпечення законності та прозорості виборів – як місцевих, так і на виборчому окрузі 208.

Козелецький район: сапери ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

Козелецький район: сапери ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни 07:33

24 вересня о 08:10 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві неподалік с. Берлози виявлено металевий предмет, схожий за ознаками на боєприпас.

25 вересня - Артамон Змійовик або Зміїне свято

25 вересня - Артамон Змійовик або Зміїне свято 07:25

Артамон Змійовик або Зміїне свято 25 вересня за повір'ями могло принести як велику удачу, так і обіцяло тяжкі хвороби - в залежності від виконання важливих правил.

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.