Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 00:18:41

На Чернігівщині перевірок менше,а надходжень до бюджету більше

01.12.2012   10:28Агенцiя

За десять місяців поточного року підрозділи податкового контролю ДПС у Чернігівській області провели документальних перевірок на 31,3% менше, ніж за відповідний період минулого року, з них планових - майже вдвічі менше.

При цьому порушникам податкового законодавства донараховано сплатити до бюджету більше 34 млн.грн., що на 2,9 млн.грн. більше, ніж торік. 22,8 млн.грн. вже сплачені, що на 2,1 млн.грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Контроль за діяльністю збиткових підприємств є одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділів податкового контролю. З початку року збитки зменшені на 50,3 млн.грн. Це також дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на 11 млн.грн.

За десять місяців проведені 624 фактичні перевірки, що на 12 відсотків менше, ніж минулого року. За порушення норм готівкового обігу до бюджету стягнуто 1 млн.грн. штрафів.

Збільшення надходжень до бюджету від контрольно-перевірочної роботи при зменшенні загальної кількості перевірок свідчить про орієнтацію уваги податківців на ризикові підприємства, високій рівень аналітичної роботи та якісну підготовку до проведення перевірок.

 Відділ взаємодії із засобами
масової інформації та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини