Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 07:09:19

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

10.08.2022   19:40Агенцiя

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

Такі підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом січня-липня 2022 року. Загалом же з початку року її послугами скористалися 24,5 тис. безробітних, що перебували на обліку.  Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

 За її словами, попит на робочу силу суттєво скоротився внаслідок часткового або повного зупинення бізнесу через воєнну агресію. За 7 місяців поточного року роботодавці Чернігівщини подали до служби зайнятості 5,7 тис. вакансій, що майже удвічі менше, ніж за відповідний період минулого року. Найбільше пропозицій було у сільському господарстві, на підприємствах переробної промисловості та в сфері торгівлі.

 Станом на 1 серпня в області налічувалось 12,6 тис. безробітних. На кожне вільне робоче місце претендувало 25 осіб проти 11-ти  рік тому. Наразі попитом у роботодавців користуються кваліфіковані робітники з інструментом, а саме: електромонтери, електрогазозварники, слюсарі, механіки, швачки. Також затребувані робітники з обслуговування устаткування та машин, а це водії, токарі, електрики, оператори заправних станцій, машиністи екскаватора, трактористи. Існує попит і на професіоналів – потрібні провізори, інженери, лікарі, економісти, сестри медичні, фельдшери, бухгалтери, фармацевти. Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, робітники з комплексного прибирання будинків, двірники, вантажники, сторожі.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).