Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 березня, 00:37:34

У Ніжині підписали Меморандум про взаєморозуміння між фінською організацією FCA, DOCCU та Ніжинською міською радою

02.08.2022   20:06Агенцiя

2 серпня до Ніжинської міської ради з офіційним візитом завітала Анна Пуцова, експертка проекту DECIDE та Яніна Тимошенко, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради з метою підписання тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння між фінською організацією FCA, DOCCU та Ніжинською міською радою в особі міського голови Олександра Кодоли.

Меморандум передбачає співпрацю ніжинської громади з вищевказаними громадськими організаціями в галузі освіти: розробка програм та проведення тренінгів для вчителів, консультування освітян щодо проведення літніх активностей, освітніх та навчальних заходів для дітей.

Співпраця ніжинської громади з цими організаціями в освітній сфері триває майже місяць. З 25 липня по 8 серпня на базі однієї з ніжинських шкіл облаштовано літній табір DECIDE Summer clubs для дітей Ніжинської громади та внутрішньо переміщених осіб. Старту діяльності передувало online-навчання вчителів міста, які задіяні у проекті DECIDE Summer clubs.

Під час сьогоднішньої зустрічі Олександр Кодола висловив вдячність організаціям за надану нашій громаді можливість та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Представниці громадських організацій анонсували ініціативи, які будуть цікаві для нашої громади, зокрема, створення Центру дистанційної освіти, психологічна підтримка для дітей, допомога навчальним закладам, які зазнали руйнувань.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини