Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 16:52:47

За січень–червень 2022 року платниками Чернігівщини сплачено понад 10 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

21.07.2022   16:41Агенцiя

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у першому півріччі 2022 року сплачено майже 6,5 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.


Єдиного внеску за цей період надійшло 3,6 млрд гривень.

До державного бюджету спрямовано 2,8 млрд грн, що становить 43 відс. загальної суми сплачених податків за цей період. Значна частина надходжень забезпечена від сплати податку на доходи фізичних осіб і військового збору – 1 млрд грн (36 відс.), податку на додану вартість – 0,9 млрд грн (27,6 відс.), рентних платежів за користування природними ресурсами – 0,7 млрд грн (24,6 відс.) та податку на прибуток – 0,3 млрд грн (9,3 відс.). Порівняно з минулорічним фактом надходження зменшились на 25 відс. (-0,5 млрд грн) в основному за рахунок зниження збору по податку на додану вартість (широкомасштабне російське вторгнення дестабілізувало роботу бюджетоформуючих платників області та малого і середнього бізнесу).

До місцевих бюджетів усіх рівнів платниками податків сплачено майже 3,7 млрд грн, в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 2,8 млрд грн (75 відс. в загальнообласній сумі), єдиного податку – 0,4 млрд грн (11,4 відс.), податку на майно – 0,3 млрд грн (8,9 відс.). Факт минулого року перевищено на 8 відс. або на 0,3 млрд грн в основному за рахунок збільшення сплати по податку на доходи фізичних осіб (на 23,8 відс. або на 0,5 млрд грн) внаслідок внесених до законодавства змін.

Добровільна сплата до бюджетів усіх рівнів складає 99,4 відс. від загальної суми податків.

Страхувальниками для перерахування до Пенсійного та інших фондів сплачено у січні-червні 2022 року 3,6 млрд грн єдиного внеску на загальнодержавне обов’язкове соціальне страхування. Факт надходжень минулорічного відповідного періоду перевищено на 22 відс. або на 0,7 млрд гривень.

Начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк подякувала платникам податків за своєчасну сплату податків та наповнення бюджетів.
          
Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати