Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 07:37:13

Бізнес в умовах війни: як підтримати, щоб відродити? ОПИТУВАННЯ

08.07.2022   08:43Агенцiя

ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» проводить опитування представників бізнесу щодо роботи в умовах війни

Як зазначила керівниця організації, очільниця депутатської групи з гендерних питань у Чернігівській облраді «Рівні можливості» Юлія Заїка, економіка країни й окремих регіонів занадто сильно відчуває вплив війни, а тому є потреба вже зараз думати про перспективи економічного відродження.

«Багато людей змінили місце свого проживання, окремі підприємства переїхали в інші регіони чи зупинили свою роботу внаслідок обстрілів, пограбувань і мародерства. Ці умови - виклик для всіх нас, але для спільної перемоги ми не повинні складати руки, а разом шукати можливості», - говорить вона.

За словами Юлії Заїки, опитування дозволить виявити проблемні питання і, відштовхуючись від цього, шукати шляхи їх розв’язання.

Як представниця депутатського корпусу вона вбачає підтримку бізнесу в запровадженні програм, що, приміром, можуть стимулювати, локальне виробництво, підтримувати малі і середні підприємства, ті, які створені жінками, або з робочими місцями для ВПО тощо.

«Ми запрошуємо підприємців долучитися до опитування, щоб у подальшому більш чітко бачити економічні перспективи регіону, вибудувати нові системи взаємодії бізнесу і місцевої влади та запустити процеси, що сприятимуть економічному відродженню», - наголосила депутатка.

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://forms.gle/rX6dUbNzTeMmDuxP7

Ірина Синельник

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.