Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 січня, 10:48:43

Пропозиції та побажання для лібералізації податкової політики

28.11.2012   14:49

Сьогодні податківці готові вислухати думки, пропозиції, побажання суб’єктів господарювання.

З такою метою проводяться зустрічі за “круглим столом” керівництва ДПІ у м. Чернігові ДПС з представниками бізнесу (промисловість, сільськогосподарське товаровиробництво, торгівля) та  громадськості. Питання які обговорюються стосуються лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 роки.

Як показує практика, усі проблемні питання, які існують у бізнес-середовищі, необхідно озвучувати - саме завдяки цьому визначаються гострі кути та знаходяться шляхи їх вирішення.

У свою чергу, представники бізнесу надають ряд пропозицій щодо вдосконалення системи оподаткування, які, на їх думку, сприятимуть розвитку підприємництва на Україні, наповненню державної казни, легалізації доходів та найманої праці. Зокрема, це  скорочення кількості податків і зборів, зближення податкового та бухгалтерського обліку, спрощення форм податкової звітності платників фіксованого сільськогосподарського податку, зменшення навантаження на фонд оплати праці, порядку формування витрат  приватних підприємців, тощо.
Такі зустрічі вже стали традиційними у міських податківців. Тобто, йде зближення податкової і платників податків, встановлюються партнерські віносини.
 

Ірина Берегова

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий 10:36

Цієї зими в Чернігові, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічнох безпеки та надзвичайних ситуацій.

Мінрегіон провів першу в 2021 році селекторну нараду з облдержадміністраціями

Мінрегіон провів першу в 2021 році селекторну нараду з облдержадміністраціями 10:26

Реалізація програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році, готовність оновлених приймальних відділень лікарень, створення безбар’єрного середовища у регіонах України, а також питання, пов’язані з реорганізацією РДА - основні теми селекторної наради, яку провів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Чернігівська бібліотекарка представила збірку фантастичних новел про рідне місто

Чернігівська бібліотекарка представила збірку фантастичних новел про рідне місто 10:06

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського триває представлення нових книжок у рамках конкурсу «Книга року-2020». Через карантинні обмеження презентації проходять у режимі відеозапису.

Допомогу по вагітності та пологах за 2020 рік  профінансовано для понад 2,5 тис. працюючих жінок Чернігівщини

Допомогу по вагітності та пологах за 2020 рік профінансовано для понад 2,5 тис. працюючих жінок Чернігівщини 09:46

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що виплати допомог по вагітності та пологах, за 2020 рік по Чернігівській області, склали 72,0 млн грн, що на 5,6 млн грн більше в порівнянні з 2019 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини