Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 квітня, 14:03:36

Пропозиції та побажання для лібералізації податкової політики

28.11.2012   14:49

Сьогодні податківці готові вислухати думки, пропозиції, побажання суб’єктів господарювання.

З такою метою проводяться зустрічі за “круглим столом” керівництва ДПІ у м. Чернігові ДПС з представниками бізнесу (промисловість, сільськогосподарське товаровиробництво, торгівля) та  громадськості. Питання які обговорюються стосуються лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 роки.

Як показує практика, усі проблемні питання, які існують у бізнес-середовищі, необхідно озвучувати - саме завдяки цьому визначаються гострі кути та знаходяться шляхи їх вирішення.

У свою чергу, представники бізнесу надають ряд пропозицій щодо вдосконалення системи оподаткування, які, на їх думку, сприятимуть розвитку підприємництва на Україні, наповненню державної казни, легалізації доходів та найманої праці. Зокрема, це  скорочення кількості податків і зборів, зближення податкового та бухгалтерського обліку, спрощення форм податкової звітності платників фіксованого сільськогосподарського податку, зменшення навантаження на фонд оплати праці, порядку формування витрат  приватних підприємців, тощо.
Такі зустрічі вже стали традиційними у міських податківців. Тобто, йде зближення податкової і платників податків, встановлюються партнерські віносини.
 

Ірина Берегова

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

"Велике будівництво" на дорогах Чернігівщини 12:08

В рамках програми Президента України "Велике будівництво" цього року у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.

Нова Новгород-Сіверська міська голова відмовилася прибрати комуністичну символіку з публічного простору

Нова Новгород-Сіверська міська голова відмовилася прибрати комуністичну символіку з публічного простору 11:53

На жаль, славетний і стародавній Новгород-Сіверський Чернігівської області в останні кілька років став асоціюватися насамперед із комуністичною символікою — мозаїчними зображеннями керівників злочинного комуністичного тоталітарного режиму В. Леніна і Й. Сталіна на водонапірній вежі в центрі міста.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 349 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 349 осіб 11:45

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 квітня в області щеплено першою дозою 9276 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8296 осіб, вакциною CoronaVac — 458 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 522.

Громадський транспорт у Чернігові 24 квітня працюватиме без обмежень у часі

Громадський транспорт у Чернігові 24 квітня працюватиме без обмежень у часі 11:31

У Чернігові у суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 06.00 год. до 20.00 год., але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.