Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 01:11:38

Благоустрій міста залежить від наповнення місцевого бюджету

28.11.2012   06:49

Головне завдання міських податківців – не допустити втрат державного та місцевого бюджетів, забезпечити виконання бюджетних призначень у повному обсязі.

А для цього між платниками податків і державою має панувати взаємна довіра, що ґрунтується на партнерських відносинах і добровільному виконанню податкових зобов’язань.

З кожним роком результати роботи ДПІ у м. Чернігові ДПС стають все більш вагомими та стабільними, складових цього декілька. Це, насамперед, і покращення роботи самих податківців, і, не в останню чергу, підвищення податкової культури платників податків. Саме від останнього фактора у найбільшій мірі залежить наповнення бюджетів усіх рівнів. Відношення більшості населення до сплати податків характеризує рівень цивілізованості суспільства. Нині надзвичайно важливо, щоб у суспільстві зростала довіра до органів ДПС, шлях до якої лежить через запровадження загальновизнаних європейських стандартів податкового адміністрування, забезпечення прозорості роботи податкових органів, зрозумілу і справедливу податкову систему та доброчесне і неупереджене ставлення до платників податків.

Від надходжень до місцевого бюджету  залежить благоустрій, який мало кого може задовольнити, і утримання поліклінік, навчальних закладів, і будівництво  дитячих садків, і соціальний захист.

З початку поточного року податківцями ДПІ у м. Чернігові ДПС до місцевого бюджету було зібрано податків і зборів у сумі 457,6 млн. грн. Основні надходження були забезпечені за рахунок податку на доходи фізичних осіб у сумі 327,8 млн. грн. та плати за землю у сумі 67,1 млн. грн.

Так що наш добробут, праця кожного  і сумлінна сплата податків – речі, дійсно, взаємопов’язані.

Такого результату працівниками інспекції  було досягнуто за рахунок проведеної роботи по відпрацюванню фактів виплати  заробітної плати «в конвертах», сумлінної  праці фахівців відділу контрольно-перевірочної роботи, залучення до оподаткування платників, які раніше звітували з «нульовими» показниками.

Олександр Дорошок, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.