Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 01:04:07

Чаус колективу ПАТ «Елегант»: Ви — приклад працелюбності та патріотизму

14.06.2022   17:23Агенцiя

Днями працівники легкої промисловості відзначали професійне свято. Для Чернігівської області ця галузь – великий комплекс, до якого входить текстильне виробництво, відшив одягу та взуття, виробів зі шкіри та інших матеріалів.

На початок 2022 року в області працювало 50 підприємств (без малих підприємств та фізичних осіб), де було зайнято близько 4 тисяч осіб. Створено і відповідний кластер.

Втім, війна внесла свої корективи: порушила логістику, забрала кадри, знищила чи пошкодила  потужності. Та є ті, кому вдалося вистояти і повернутися до роботи, як тільки окупанти покинули область.

На ПАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» зараз задіяно 78% колективу.

З нагоди професійного свята фабрику відвідав начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

«Ви — приклад працелюбності та патріотизму. Дякую, що віддано продовжуєте робити свою справу, — зауважив начальник ОВА. — Так, бізнесу зараз дуже складно. Наразі ми працюємо над впровадженням спеціальної економічної зони для Чернігівщини. Це дасть нові можливості кожній галузі, у тому числі і легкій промисловості».

Як зазначила керівник фабрики Наталія Романовська, партнери, а це переважно представники країн ЄС, наразі бояться робити нові замовлення, адже існують високі фінансові та безпекові ризики. Зараз фабрика відшиває попередні замовлення, однак колектив вірить, що скоро повернеться до звичного темпу життя.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток вітчизняної легкої промисловості та з нагоди Дня працівників легкої промисловості оголошено подяку:

БОРИСЕНКО Людмилі Василівні — швачці V розряду 5 потоку приватного акціонерного товариства «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»;

ГРАБОВЕЦЬ Ользі Михайлівні — швачці IV розряду швацького цеху № 1, 7 потоку;

ЗИКУН Тамарі Олексіївні — агенту з митного оформлення вантажів і товарів  планово-розрахункового центру;

ЗИМІНІЙ Олені Григорівні — швачці IV розряду швацького цеху № 2, 4 потоку;

КАЙРОД Вікторії Вікторівні — начальнику планово-розрахункового центру;

КИЗІ Вікторії Вікторівні — швачці IV розряду швацького цеху № 1, 1 потоку;

ЛУКЕРІНІЙ Ірині Станіславівні — швачці IV розряду швацького цеху № 1, 3 потоку;

МИШКО Оксані Вікторівні — швачці V розряду швацького цеху № 2, 6 потоку;

МОСКАЛЕНКО Надії Григорівні — настелювачу V розряду розкрійного цеху;

САПЕЗІ Світлані Василівні — контролеру матеріалів та виробів IV розряду швацького цеху № 2, 2 потоку;

СТУСУ Дмитру Олександровичу  — юрисконсульту.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини