Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 19:50:25

Чернігів, завдяки фінансовій допомозі від міста-побратима Меммінгена, придбає машину для прибирання

03.06.2022   10:47Агенцiя

Автопарк комунальної техніки поповниться машиною для прибирання міста. Придбати її Чернігів зможе, в тому числі, і завдяки коштам, які зібрало для нього німецьке місто-побратим Меммінген.

Мова про 152 тисячі євро. Аби отримати ці гроші, на засіданні виконавчого комітету 2 червня, було надано дозвіл на відкриття поточних рахунків, у тому числі валютних. 

Дозвіл наданий Управлінню ЖКГ міськради. Кошти, які надійдуть на цей рахунок, планується спрямувати на придбання вакуумної машини для прибирання міської території.

— Про це ми домовилися особисто з міським головою Меммінгена. Для нас це місто-партнер і воно розташоване за 185 км від Давосу. Коли туди їхали, ми зупинялися у Меммінгені і я мав можливість поспілкуватися з міським головою. Вони нам перерахують понад 150 тисяч євро.

Але ми ще попросили їх знайти для нас всесезонний "пилосос" на базі МАН, який нам буде простіше обслуговувати потім. Було запропоновано два варіанти. Один — більш потужний, але його вартість 350 тисяч євро. Інший, який ми і вибрали, оскільки він буде більш оптимальний для нашого міста, вартістю близько 250-260 тисяч євро (без податків та розмитнення).

Тож ми відкриваємо спецрахунок, отримуємо кошти, докупимо кошти, яких не вистачає, і тоді зможемо придбати "пилосос", термін експлуатації якого один рік, а пробіг дві тисячі кілометрів. Це майже новий, а нового, який коштує набагато дорожче, чекати можемо мінімум півтора року, — пояснив суть цього рішення Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.