Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 08:37:08

Про проблеми міського бюджету Прилук

17.11.2012   10:20Агенцiя

На апаратній нараді міського голови, що відбулася 16 листопада, начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона інформувала про виконання бюджету міста за 10 місяців поточного року. На жаль, бюджет міста не виконаний.

Кредиторська заборгованість станом на 01 листопада становить: по заробітній платі і нарахуваннях на заробітну плату 5 млн. 463 тис.грн., по енергоносіях – 1 млн. 348 тис.грн., по харчуванню – 777 тис.грн.

Загальна сума невиплачених відряджень складає 285 тис.грн. Як зазначила начальник фінансового управління міської ради, на жаль, можливості виплатити кошти за відрядження працівникам бюджетної сфери у поточному році немає. Ці кошти будуть випаленні за рахунок бюджету 2013 року у січні-лютому.

13 листопада з Головного фінансового управління обласної державної адміністрації надійшла відповідь на лист виконавчого комітету Прилуцької міської ради щодо надання короткотермінових позик для здійснення платежів на харчування, у якому зазначено, що вирішення питання фінансування всіх захищених статей видатків Прилуцького міського бюджету у 2012 році можливе лише шляхом надання додаткової дотації з Державного бюджету, про що обласна державна адміністрація неодноразово зверталася до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 08:36

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в жовтні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

У Мені безробітним презентували роботодавця

У Мені безробітним презентували роботодавця 08:24

Днями в Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості шукачам роботи презентували ТОВ «Мена-Авангард», якому наразі потрібні кадри.

Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень

Чернігівською митницею перераховано до бюджету за січень-жовтень понад 3,6 млрд гривень 08:02

Протягом 10 місяців Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано понад 3,6 млрд гривень.

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку 07:57

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено в повному обсязі позовні вимоги Чернігівської місцевої прокуратури та визнано бездіяльність Відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій Чернігівщини протиправною.

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері 07:54

Правоохоронці затримали чоловіка, який під час побутової сварки схопився за ніж та наніс низку ударів матері. Від отриманих травм жінка померла.