Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 18:27:41

Про проблеми міського бюджету Прилук

17.11.2012   10:20Агенцiя

На апаратній нараді міського голови, що відбулася 16 листопада, начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона інформувала про виконання бюджету міста за 10 місяців поточного року. На жаль, бюджет міста не виконаний.

Кредиторська заборгованість станом на 01 листопада становить: по заробітній платі і нарахуваннях на заробітну плату 5 млн. 463 тис.грн., по енергоносіях – 1 млн. 348 тис.грн., по харчуванню – 777 тис.грн.

Загальна сума невиплачених відряджень складає 285 тис.грн. Як зазначила начальник фінансового управління міської ради, на жаль, можливості виплатити кошти за відрядження працівникам бюджетної сфери у поточному році немає. Ці кошти будуть випаленні за рахунок бюджету 2013 року у січні-лютому.

13 листопада з Головного фінансового управління обласної державної адміністрації надійшла відповідь на лист виконавчого комітету Прилуцької міської ради щодо надання короткотермінових позик для здійснення платежів на харчування, у якому зазначено, що вирішення питання фінансування всіх захищених статей видатків Прилуцького міського бюджету у 2012 році можливе лише шляхом надання додаткової дотації з Державного бюджету, про що обласна державна адміністрація неодноразово зверталася до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.