Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 07:41:43

Фахівців громад Чернігівщини вчили застосовувати LOGICA

06.12.2021   13:26Агенцiя

Сьогодні майже 70 фінансистів громад Чернігівщини працювали із командою ULEAD з Європою в Чернігівській області над викликами, які виникають під час запровадження Інформаційно-аналітичної системи «LOGICA».

"Інформаційна сесія дозволяє ефективно обговорити актуальні проблеми функціонування нової системи комунікації між фінансовими органами громад та Міністерство фінансів України", - наголосила Ірина Кудрик, керівниця регіонального офісу "U-LEAD з Європою" в Чернігівській області.
 
У 2020 році Міністерство фінансів розробило та впровадило в дослідну експлуатацію комп’ютерну програму «Інформаційно-аналітична система управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів «LOGICA», яка є інструментом для здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу.
 
 "У цьому році в громадах відбувся складний процес запровадження нової інформаційно-аналітичної системи. Є низка технічних проблем, а також необхідність узгодження різних організаційних нюансів. А вже наступного року, ми мусимо повною мірою освоїти цю систему та використовувати її", - наголошує Сергій Виноградов, директор компанії «Неоком 21».
 
Під час інформаційної сесії учасники обговорили:
📌 Основні етапи підготовки бюджетної документації в ІАС «LOGICA».
📌 Організація обміну бюджетної документації між головним розпорядником бюджетних коштів та фінансовими органами місцевих рад.
📌 Функціональні можливості ІАС «LOGICA» щодо аналізу дохідної та видаткової частин місцевого бюджету.
Нагадаємо, що з 30 серпня 2021 Міністерством фінансів впроваджено використання цієї системи на постійній основі для інформаційного обміну між Міністерством та громадами.
 «Поділіться новими знаннями зі своїми колегами. Головні розпорядники нарівні із керівниками фінансових органів повинні володіти новою інформацію, адже від цього залежатиме ефективне функціонування системи», - переконує Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів та управління ULEAD з Європою в Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини