Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні 2021 року
Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2021р. становив 96,6%.
У добувній промисловості виробництво склало 90%, у переробній – 100,1%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 97,7%.
На підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів індекс промислової продукції становив 89,4%.
Серед підприємств переробної промисловості відбулося зростання у машинобудуванні (на 47,9%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 10,7%), виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 9,6%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 8,6%).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.
Рішення про формат навчання дітей в Чернігові має прийматися прозоро та в комунікації з батьками – наголосили в ОВА 10:47
Учора, за дорученням начальника ОВА В’ячеслава Чауса, його заступниця Жанна Шерстюк провела нараду з представниками Чернігівської міської ради, управління освіти та міської військової адміністрації.
Чернігівські спортсмени тріумфують на світовій арені! 10:25
З 11 до 12 жовтня у місті Берунь (Польща) відбувся Чемпіонат Світу з рукопашного бою, який зібрав учасників із 14 країн світу!
До уваги пасажирів! Тимчасові зміни в роботі маршрутів №1, 26 і 27 09:53
З 14 жовтня, у звʼязку з перекриттям вул. Самоквасова через ремонтні роботи, вносяться зміни до руху громадського транспорту.
У Коропі поліцейські притягнули до відповідальності нетверезого водія, який спричинив ДТП 09:28
Днями до поліції надійшло повідомлення від мешканки селища Короп про те, що невідомий чоловік, керуючи автомобілем Daewoo Lanos, в’їхав у її паркан, а потім пошкодив господарську будівлю.