Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 21:04:33

З першого жовтня на 10 відсотків зростає продукція торфозаводів Чернігівщини

30.09.2021   14:22Агенцiя

Пов’язано це з підвищенням вартості на електроенергію, яка лягає в собівартість. Якщо ще в серпні заводи платили 3,5 гривні за одну кіловат-годину, то вже у вересні платять 4,5 грн/кВт.

Так, ціна за одну тонну торфобрикету з першого жовтня становитиме 1650 гривень замість 1500 гривень.
 
За словами голови профспілки ДП «Чернігівторф» і головного інженера Смолинського торфозаводу Андрія Страхова, підняття цін на продукцію є вимушеним кроком.
 
«Швидше за все це не останнє підвищення. Очікується, що ціна на електроенергію про промислових споживачів підійматиметься і надалі», - каже представник торфозаводу.
Окрім торфобрикету зросте ціна і на пиловидний торф – до 1500 гривень за одну тонну.
Ціни на рослинний та торф для сільськогосподарського вирорбництва поки що залишаються стабільними.
 
За інформацією «Смолинського торфозаводу» філії ДП «Чернігівторф»

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.