Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 01:44:06

Програма компенсації перевізникам за проїзд пільговиків прийнята з розділом про валідацію

30.09.2021   11:28Агенцiя

Програму компенсації перевізникам втрат від перевезення пільгових категорій громадян у Чернігові прийняли на наступні три роки. Рішення про це Чернігівська міська рада ухвалила на засіданні 30 вересня.

Розділом 4 нової нової Програми передбачено два різні механізми обчислення кількості пільговиків - до та після впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду. До впровадження кількість перевезених пільговиків обчислюється за звітами перевізників із застосуванням коефіцієнтів співвідношення «безплатних та платних пасажирів». З моменту впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду вона буде рахуватися за даними цієї системи.

Загальний розмір компенсації за проїзд пільгових категорій в електротранспорті та автомобільному транспорті залишений на рівні 2021 року.

На даний час у місті Чернігові діє Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2019 - 2021 роки, затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 26 жовтня 2018 року № 35/VІІ-3. Відповідно до цієї Програми на компенсацію втрат від перевезення пільгових категорій  громадян передбачено: в електротранспорті (тролейбус) -  74 025 тис. грн., в автомобільному транспорті – 8 000 тис. грн.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини