ОСББ «СОКІЛ-11» та ОСББ «МЕГАПОЛІС-РАДЧЕНКА 14» ремонтуватимуть дахи та під'їзди у своїх будинках. За які гроші?
У міській Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2021-2025 роки (програма співфінансування 30/70) – два нових учасники.
Це ОСББ «СОКІЛ-11» на вул. Льотній і ОСББ «МЕГАПОЛІС-РАДЧЕНКА 14». Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 16 вересня перелік об’єктів по капітальному ремонту житлового фонду ОСББ, що співфінансуються за рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади, доповнений їх двома проєктами.
По вулиці Льотній, 11 відповідно до поданої заявки голови правління ОСББ «СОКІЛ-11» на участь у Програмі, на умовах спів фінансування виконають капітальний ремонт покрівлі та вхідних груп. Повна вартість відповідно до проекту – 1 млн 134 тис. грн, з них 794 тис. грн заплатить міський бюджет і лише 340 тис. грн - ОСББ.
По вул. Радченка, 14 будуть робити капітальний ремонт під’їздів. Загальна вартість проєкту – 1 млн 219 тис. грн, з них 853 тис. сплатить бюджет громади і 365 тис. - власні та залучені кошти ОСББ.
Довідково:
Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2021-2025 роки стала продовженням аналогічної міської програми минулих років, яка показала затребуваність та ефективність.
Виділення коштів з міського бюджету на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків, внутрішньо-будинкових проїздів та малих архітектурних форм на прибудинковій території для ОСББ та ЖБК (надалі – капітальний ремонт) за цією програмою проводиться на умовах: 70 % від загальної вартості робіт – кошти міського бюджету, 30 % – кошти ОСББ (ЖБК).
У випадку, якщо строк експлуатації будинку перевищує 50 років, фінансування робіт по капітальному ремонту здійснюється у співвідношенні: 85% від загальної вартості робіт – це кошти міського бюджету, 15% – кошти ОСББ (ЖБК).
Для будинків, строк експлуатації яких не перевищує 10 років, фінансування робіт по капітальному ремонту за рахунок коштів міського бюджету не здійснюється (статтею 884 Цивільного кодексу України встановлено гарантію якості у договорі будівельного підряду: гарантійний строк становить десять років від дня прийняття об’єкта замовником, якщо більший гарантійний строк не встановлений договором або законом).
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.