Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 23:21:32

Надходження до бюджетів зростають

07.11.2012   16:41

Вирішення соціальних завдань, підтримка повноцінного функціонування економіки країни та її господарюючих суб'єктів залежить передусім від забезпечення своєчасних і у повному обсязі бюджетних надходжень.

І податківці, і всі громадяни не можуть стояти осторонь питань наповнення бюджетів. Цей аспект життя суспільства - бюджетна та податкова політика - стосується  кожного з нас і має бути прозорим, а відповідна інформація доступною для пересічних громадян.

За підсумками 10 місяців 2012 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 870,8 млн.грн.
До Державного бюджету зібрано 413,2 млн.грн. Загальний фонд Державного бюджету поповнився на 403,8 млн.грн. Забезпечено зростання надходжень до бюджету порівняно з минулим роком на 5,3 відс. або 20,2 млн.грн.

Позитивні тенденції розвитку економіки держави знайшли адекватне відображення у розрахунках з бюджетом підприємств різних секторів економіки.
Визначальними платежами залишаються такі податки, як податок на додану вартість, питома вага якого у загальних обсягах становить 64,9 %, та податок на прибуток 26,1 %.

Надходження місцевого бюджету склали 457,6  млн.грн., що на 21,7 % або 81,6 млн.грн. більше минулорічних показників.

За жовтень до Державного бюджету надійшло 31,8 млн.грн., загальний фонд поповнився на 31,1 млн.грн., до місцевого бюджету зібрано 48,4 млн.грн.

Податківці зацікавлені у створенні сприятливих умов ведення бізнесу для підприємців. Так, у інспекції відкрито Центр обслуговування платників податків, що є ще одним місточком до досягнення податківцями мети - перетворення служби з фіскального на сервісну. Діє сектор реєстрації користувачів ключів електронного цифрового підпису, які можна отримати безкоштовно.

ДПС України започаткувала сервіс, який має назву "Пульс податкової". Головний принцип його роботи - зворотний зв'язок та оперативне вирішення проблемних питань платників та побудована за принципом "call-back".

Податківці не тільки приймають скарги громадян, а повідомляють заявникам про результати розгляду їхніх звернень та вжиті заходи. Номер телефону "Пульсу податкової": (044) 284-00-07.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини