Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 18:53:07

Капремонт траси Н-07 Київ - Суми – Юнаківка: голова ОДА ознайомився з ходом робіт біля Прилук

08.09.2021   10:30Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус у ході робочої поїздки на Прилуччину ознайомився з ходом ремонтних робіт на автодорозі Чернігів-Прилуки.

 Роботи на цій ділянці, що є частиною національного автомобільного шляху загального користування державного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка, ведуться на виконання президентської програми «Велике будівництво».

— З Чернігова до Прилук я їздив часто. І пам'ятаю, як щоразу десь після Ніжина дорога перетворювалася у напрямок. Їхати було неможливо, про безпеку руху і говорити годі. Минулоріч, завдяки проєкту Президента України "Велике будівництво", ситуацію виправили, — зазначив голова ОДА. — Цьогоріч капітально ремонтуємо автомобільну дорогу державного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. По території Чернігівської області протяжність траси 143 км. Зокрема, якщо дозволить погода, до кінця місяця відновлять значний відрізок шляху біля Прилук.

До слова, траса Київ - Суми - Юнаківка поєднує південь Чернігівщини з Київською та Сумською областями. Дорога була побудована у 1965-1980 роках і вже давно стала непридатною для сучасного транспортного навантаження.

Цьогоріч на Чернігівщині на виконання програми «Велике будівництво» заплановано відновити 300 км доріг. З них: 182 км шляхів загальнодержавного значення (на сьогодні 171 км у вирівнювальному шарі, 101 км — з верхнім шаром покриття) та 118 км доріг загального користування місцевого значення (вже зроблено 87 км).


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини