Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 02:45:54

Незаконна “економія” на податках призвела до порушень митного законодавства

11.11.2011   10:10

Співробітники служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чернігівської митниці при перевірці законності зовнішньоекономічних операцій, які здійснювала українська фірма протягом 2010 року, виявили порушення митного законодавства на загальну суму 965 тисяч гривень.

За наслідками проведеної перевірки, у взаємодії з митними органами Литовської Республіки та Королівства Швеції, співробітники Чернігівської митниці виявили неодноразові факти ухилення від оподаткування згідно норм чинного законодавства України. Було встановлено, що українська фірма у минулому році здійснила 3 зовнішньоекономічні поставки в Україну товару “ламінат, плінтус, зразки ламінату тощо” виробництва Королівства Норвегії. Для митного оформлення підприємством було надано документи, що містили неправдиві дані щодо вартості імпортованих товарів. У товаросупровідних документах митна вартість товарів була занижена майже у 5 разів. Загалом по 3-х поставках підприємці незаконно не сплатили Державі майже 100 тисяч гривень.

За даними фактами митницею порушено адміністративні справи за статтями 352, 355 Митного кодексу України. Триває провадження у справах.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.