Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 08:24:25

На конкурс ДФРР в області попередньо відібрано 57 проєктів

05.08.2021   21:50Агенцiя

Обласна комісія з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР, сьогодні на своєму черговому засіданні вирішила допустити до оцінювання 57 з 82 поданих на конкурс проєктів.

Відхилені 25 заявок не відповідають вимогам Постанови КМУ або мають помилки чи неточності у проєктно-кошторисній документації.

Як зазначила голова комісії, перша заступниця голови облдержадміністрації Олена Бойко, до процедури підготовки, оцінки та відбору конкурсних заявок наказом Мінрегіону внесені суттєві зміни. Тож члени комісії мають їх вивчити, щоб оцінити запропоновані проєкти відповідно до оновлених вимог.

У ході засідання були детально розглянуті нові критерії оцінювання. Відтепер максимальна кількість балів за проєкт знижена зі 100 до 75, а критеріїв замість п’яти стало чотири: актуальність та доцільність проєкту; ефективність та сталість; співфінансування з місцевого бюджету та четвертий — спеціальний критерій.

— Особливу увагу як членів комісії, так і заявників хочу привернути до четвертого критерію — «створення сприятливих умов для залучення інвестицій». Він може дати проєкту до п’яти додаткових балів у разі, якщо той не лише соціально, а й економічно орієнтований. Ми маємо націлити громади на створення саме таких розвиткових проєктів, — наголосила Олена Бойко.

Усі проєкти буде розміщено на відповідній онлайн-платформі. Там же члени комісії оцінюватимуть їх упродовж двох тижнів з дня, коли Мінрегіон надасть технічну можливість це зробити.

Чернігівська ОДА

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ