Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 09:46:33

Чернігівську міську лікарню №2 термомодернізують за 120 мільйонів гривень

30.07.2021   13:41Агенцiя

У 2021 році у Чернігові планують розпочати роботи із комплексної термомодернізації будівлі головного корпусу КНП «Чернігівська міська лікарня №2». Про це під час ХVІ Українського муніципального форуму в Одесі розповів заступник Чернігівського міського голови Олександр Атрощенко.

Другий день форуму проводили під гаслом «Від енергоефективності до Європейського зеленого курсу».

Олександр Атрощенко долучився до події онлайн. Він презентував досвід Чернігова у впровадженні енергоефективних заходів.

Закрема, розповів про участь у проекті підвищення енергоефективності чернігівської школи №5 та вуличного освітлення Чернігова. Відтак, у закладі освіти вдалося скоротити споживання тепла на 56%, а споживання електроенергії на вулицях міста - на 36%.

Також Олександр Атрощенко відзначив плідну роботу із проектом GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».

«Розуміючи складну специфіку функціонування лікарняних закладів, місто у 2017 році стало учасником відбору до проекту та з-поміж 30 міст України, Чернігів разом із Сумами стали партнерами проекту. Було проведено енергетичний аудит усіх 46 будівель лікарняних закладів. За результатами аудиту було обрано будівлю головного корпусу пологового будинку. Впроваджені зміни дозволяють знизити споживання тепла закладом щонайменше  на 34%», - зазначив Олександр Атрощенко.

Отриманий досвід  у Чернігові планують використати під час реалізації проекту з термомодернізації міської лікарні №2. Це найбільша будівля медичного закладу Чернігова. Її площа - 29 тис. кв. м. У лікарні планують утеплити стіни та дах, замінити вікна та двері на енергоефективні. Наразі розроблено проектно-кошторисну документацію, загальна вартість проекту 120 мільйонів гривень. Розпочати реконструкцію об’єкту планують в 2021 році.

Нагадаємо, 27-29 липня В Одесі проходив XVІ Український муніципальний форум, який продовжує багаторічну традицію Асоціації міст України збирати прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини