Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 17:42:52

Новий транскордонний проект в рамках Єврорегіону “Дніпро”

01.11.2012   13:10Агенцiя

З жовтня поточного року розпочалася реалізація нового міжнародного проекту “Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів”, який був підготовлений фахівцями Чернігівської обласної державної адміністрації та Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень в рамках програми Міжнародного Вишеградського фонду “Вишеградська четвірка для Східного партнерства”.

Проект спрямований на розвиток комунікаційної стратегії учасників Прикордонного Співтовариства Єврорегіон “Дніпро” на основі європейського досвіду регіональної співпраці і передбачає проведення ряду учбово-ознайомчих заходів протягом 2012-2013 років для представників місцевих органів влади, громадських організацій та наукових кіл Чернігівської та Гомельської областей за безпосередньої участі європейських експертів з Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Партнерами вказаного проекту є Інститут стабільності та розвитку (Чеська Республіка), Товариство Корвіна з іноземних справ та культури (Угорщина), Дослідницький центр Словацької асоціації зовнішньої політики (Словаччина), Центр європейської співпраці (Польща), Гомельське регіональне агентство економічного розвитку (Білорусь) та Міжнародна асоціація інституцій регіонального розвитку (Україна, м. Ужгород).

Концепція проекту передбачає проведення в поточному році ряду семінарів та тренінгів у Чернігові та Гомелі, в ході яких європейські та вітчизняні фахівці ділитимуться своїм досвідом міжрегіонального та транскордонного співробітництва з учасниками Єврорегіону “Дніпро”.

В лютому 2013 року запланований навчальний візит до країн Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина), в ході якого буде організовано ряд корисних зустрічей з європейськими фахівцями у сфері транскордонного співробітництва, що дозволять учасникам Єврорегіону “Дніпро” перейняти найкращі практики використання програм та інструментів Європейського Союзу. У квітні наступного року має відбутися підсумкова міжнародна конференція у м. Чернігів за участі європейських, білоруських та українських експертів.

Кінцевою метою проекту є створення у Чернігові Центру транскордонної співпраці (Координаційного бюро) Чернігівської області як інституційної основи Прикордонного Співтовариства Єврорегіон “Дніпро”, а також спеціалізованого сайту. Започаткування такого Центру має дозволити засновникам Єврорегіону “Дніпро” істотно активізувати роботу з розвитку даного міжрегіонального утворення за рахунок формування структури, яка спеціалізується виключно на питаннях транскордонної взаємодії.

З пропозиціями та питаннями щодо проекту звертатися до радника голови облдержадміністрації з питань зовнішньоекономічної діяльності, керівника проекту Бориса Уварова, телефон: 099-009-73-99,
роб. тел.: 675-450.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини