Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:02:52

Аграрії Чернігівщині зібрали два мільйона тонн зерна. Вчетверте

01.11.2012   12:07Агенцiя

Аграрії Чернігівщини перетнули двомільйонний рубіж з намолоту зернових культур врожаю нинішнього року. Про це з посиланням на оперативні дані повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Так, на сьогодні в області у ході польових робіт зібрано 2 мільйона 8 тисяч тонн зерна. Двомільйонна позначка зі збирання врожаю зерна на Чернігівщині за всю історію області перетиналась чотири рази - у 2008-у, 2009-у, 2011-у  роках та зараз.

Наразі сільгоспвиробники регіону молотять кукурудзу. Обмолочено практично половину площ під цією культурою, зібрано майже 1 мільйон тонн збіжжя. Врожайність качанистої складає 63 центнери з гектару, що на 6,3 ц/га вище очікуваної.

Цьогорічний прогноз врожаю кукурудзи складає майже 1 мільйон 800 тисяч тонн зерна. Загальний врожай зернових культур на Чернігівщині нинішнього року очікується в обсязі понад 2,8 мільйона тонн збіжжя, що може стати абсолютним рекордом за всю історію області.

Останні новини Чернігівщини

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом

Бійця з Чернігівщини нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) 11:15

Старшого солдата Сергія Петраускаса, уродженця Ічні, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).