Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 11:16:51

Кого сьогодні потребують роботодавці області?

25.06.2021   10:08Агенцiя

У шукача роботи завжди багато запитань. І найперше - як і де реалізувати свої професійні здібності. Рішення є: зверніться до служби зайнятості і ви не пошкодуєте.

Вже тому, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.

До речі, база вакансій служби зайнятості оновлюється щодня. Наразі, станом на 23 червня 2021 року, актуальними є 924.

Серед найбільш затребуваних:
- слюсар – 73 вакансій;
- водій автотранспортних засобів – 44 вакансії;
- тракторист – 40 вакансії;
- підсобний робітник – 38 вакансій;
- лікар – 29 вакансій;
- кухар – 29 вакансій;
- швачка – 27 вакансій;
- електромонтер – 26 вакансії;
- продавець продовольчих товарів – 26 вакансія;
- вантажник - 16 вакансія.

З повним переліком вакансій можна ознайомитися на сайті Чернігівського обласного центру зайнятості https://chg.dcz.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.