Серед безробітних Чернігівщини кожен другий раніше займав місце робітника, кожен третій - посаду службовця
У жовтні п.р. спостерігалися позитивні тенденції на ринку праці області. На початок листопада на обліку державної служби зайнятості перебували 12,9 тис. незайнятих громадян, які шукали роботу, з них 96,1% мали статус безробітного.
Кількість зареєстрованих безробітних за місяць зменшилася на 7,9% та на початок листопада становила 12,4 тис. осіб.
Серед безробітних кожен другий раніше займав місце робітника, кожен третій - посаду службовця, решта не мала професійної підготовки.
Показник рівня зареєстрованого безробіття на початок листопада в області зафіксовано на рівні 2,0% населення працездатного віку (рік тому - 2,3%). Його розмір коливався від 0,7% в Коропському районі до 5,0% в Городнянському.
При цьому рівень зареєстрованого безробіття сільського населення був на рівні аналогічного показника, розрахованого для мешканців міських поселень (2%).
За сприяння державної служби зайнятості в жовтні працевлаштовано
2,4 тис. мешканців області.
Серед працевлаштованих третину становили жінки та кожен десятий потребував особливого соціального захисту.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.