Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 07:59:17

Ще 10 кілометрів дороги н-07 ремонтуємо від Охіньок в сторону Срібного

19.04.2021   13:00Агенцiя

Це ще одна ділянка капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка, де вже приступили до проведення дорожніх робіт. По Охінькам почали укладати вирівнюючий шар нового покриття.

За селом проводяться підготовчі роботи - влаштовуються ровики поширення.

Підрядна організація - ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада".

У 2021 році у Чернігівській області розгортаємо масштабні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Оновити плануємо усю ділянку траси по території області. Це 143 км. На весь ремонт вже є проектно-кошторисна документація та були оголошені терндери на визначення виконавців робіт. Частина об'єктів вже у роботі, починаючи з 2020 року.

Станом на середину квітня 2021-го вже працюємо на ділянках:
- межа з Київською областю – ділянка 5 км – підготовчі роботи, фрезерування старого покриття;
- поблизу Боршни – ділянка 9,3 км – облаштування дорожньої обстановки, укріплення узбіччя;
- перед Охіньками – ділянка 6 км – укріплення укосів, ровики поширення;
- від Охіньок – ділянка 10 км – укладання вирівнюючого шару покриття, ровики поширення;
- межа з Сумською областю – ділянка 3 км - укладання вирівнюючого шару покриття.
- реконструкція на п'яти штучних споруд (три мости через р. Удай, міст через р. Лисогір, шляхопровід через залізницю біля м. Прилуки).

В процесі капітального ремонту дорогу буде приведено до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху.

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини