Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 11:18:52

"Велике будівництво" у Чернігові

07.04.2021   11:35Агенцiя

З державного дорожнього фонду на ремонт доріг у Чернігові цього року буде виділено 100 мільйонів гривень.

Розподіл коштів був затверджений виконкомом Чернігівської міської ради 18 березня. Із цих коштів 79 мільйонів 448 тисяч гривень буде направлено на поточний ремонт вулиць Кільцевої, 1-го Травня, Олександрівської та Малиновського; 7 мільйонів 442 тисячі гривень — на реконструкцію перехрестя вул. Кільцевої з вул. 1 - го Травня; 13 мільйонів 109 тисяч гривень — на реконструкцію перехрестя вул. Малиновського з вул. Шевченка.
З міського бюджету на поточний середній ремонт ділянок доріг вулиць Кільцевої, 1-го Травня, Олександрівської та Малиновського виділено 12 мільйонів гривень.
Запланований ремонт доріг і реконструкція перехресть дозволить вивести потік вантажного автотранспорту з густозаселених кварталів Чернігова ближче до межі міста — на вулиці Олександрівську та Малиновського.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив вдячність голові облдержадміністрації Анні Коваленко за сприяння у виділенні коштів з дорожнього фонду для Чернігова.

На сьогоднішній день можу констатувати, що в нас налагоджуються стосунки з обласною державною адміністрацією. Ми один одного чуємо, розуміємо. Є, можливо, різні точки зору на деякі питання бюджету – але я думаю, що ми «дошліфуємо» всі ці речі. Приємно, що сьогодні область бачить проблему міста в необхідності розвантаження магістральних шляхів від вантажного транспорту. І як раз це ініціатива губернатора — допомогти з обласного дорожнього фонду на будівництво дороги. Мається на увазі Кільцева від Миру до Олександрівки з поворотом наліво і з виїздом машин через фабрику «Сіверянка» і по Малиновського на Шевченка в напрямку Новгорода-Сіверського. Це важливе питання. І воно потребує серйозних асигнувань. Губернатор долучається до цього питання і ми разом робимо цю велику справу для міста, — зазначив Владислав Атрошенко.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської
облдержадміністрації за повідомленням
офіційного веб-порталу Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

30 березня: цей день в Україні і світі 08:26

День 1496 Російська агресія - Day 1496 Russian aggression

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини