Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 19:58:58

З початку року поштовики Чернігівщини доставили адресатам 4,7 млн. листів та майже 300 тисяч посилок

09.10.2011   15:54Агенцiя

9 жовтня відзначається Всесвітній день пошти. Це свято стосується кожного, адже поштові послуги – невід’ємна складова нашого повсякдення. Ці послуги надають біля 3,5 тис. працівників поштових підприємств Чернігівської області.

Станом на 1 січня 2011р. поштова мережа налічувала 588 відділень поштового зв’язку (з них 5 пересувних).

Чернігівські поштовики надають різні види послуг. Крім універсальних (обробка листів, карток, бандеролей та посилок), надають послуги з іншої підприємницької діяльності. Це – приймання комунальних та інших платежів, реалізація карток голосового та мобільного зв’язку, послуги “Ліки на замовлення”, “Товари поштою”, “Власна марка”, “Пріоритетна пошта”, фотопослуги, оформлення страхових полісів, адресна та безадресна доставка рекламних матеріалів тощо.

За січень–серпень 2011р. доходи, отримані від послуг поштового зв’язку з ПДВ, становили 43,5 млн.грн. (5,1% загального обсягу послуг підприємств пошти та зв’язку), у т.ч. для населення – 11,6 млн.грн.

Працівники поштового зв’язку за січень–серпень п.р. доставили жителям області 25,0 млн. періодичних друкованих видань (у т.ч. 24,6 млн. за передплатою), 4,7 млн. листів, карток та бандеролей. Крім того, було доставлено 200,5 тис. грошових переказів та майже 294,0 тис. посилок. Здійснено 2,4 млн. пенсійних виплат. За межі України відправлено 78,5 тис. листів, карток та бандеролей, 1,5 тис. посилок, 17,1 тис. поштових переказів.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини