Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 17:47:37

З початку року поштовики Чернігівщини доставили адресатам 4,7 млн. листів та майже 300 тисяч посилок

09.10.2011   15:54Агенцiя

9 жовтня відзначається Всесвітній день пошти. Це свято стосується кожного, адже поштові послуги – невід’ємна складова нашого повсякдення. Ці послуги надають біля 3,5 тис. працівників поштових підприємств Чернігівської області.

Станом на 1 січня 2011р. поштова мережа налічувала 588 відділень поштового зв’язку (з них 5 пересувних).

Чернігівські поштовики надають різні види послуг. Крім універсальних (обробка листів, карток, бандеролей та посилок), надають послуги з іншої підприємницької діяльності. Це – приймання комунальних та інших платежів, реалізація карток голосового та мобільного зв’язку, послуги “Ліки на замовлення”, “Товари поштою”, “Власна марка”, “Пріоритетна пошта”, фотопослуги, оформлення страхових полісів, адресна та безадресна доставка рекламних матеріалів тощо.

За січень–серпень 2011р. доходи, отримані від послуг поштового зв’язку з ПДВ, становили 43,5 млн.грн. (5,1% загального обсягу послуг підприємств пошти та зв’язку), у т.ч. для населення – 11,6 млн.грн.

Працівники поштового зв’язку за січень–серпень п.р. доставили жителям області 25,0 млн. періодичних друкованих видань (у т.ч. 24,6 млн. за передплатою), 4,7 млн. листів, карток та бандеролей. Крім того, було доставлено 200,5 тис. грошових переказів та майже 294,0 тис. посилок. Здійснено 2,4 млн. пенсійних виплат. За межі України відправлено 78,5 тис. листів, карток та бандеролей, 1,5 тис. посилок, 17,1 тис. поштових переказів.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ