Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.
Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) порівняно із січнем 2020 року зросла на 9,9%.
Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів (16796 грн), в установах фінансової та страхової діяльності (16008 грн), на підприємствах із виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (15184 грн), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (13424 грн), в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (12003 грн), на підприємствах із виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції (11299 грн).
Найменшою була заробітна плата працівників, зайнятих у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, у виробництві автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, у сфері творчості, мистецтва та розваг, де нарахування не перевищили 65,3% середнього рівня в економіці області.
Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався в м.Києві (17533 грн), найнижчий – у Чернівецькій (9696 грн) та Кіровоградській (9780 грн) областях.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.