Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 23:58:16

Половина шпалер виготовлена в Україні зроблена на підприємства Чернігівщини

20.10.2012   11:58

Підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності посідають друге місце серед основних видів діяльності переробної промисловості Чернігівської області.

На цих підприємствах зайнято 1,8 тис.осіб, або 4,2% від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

При тому, що питома вага продукції цих підприємств в Україні незначна, обсяги виробництва окремих видів продукції досить вагомі. Так в області виробляється майже половина від загального обсягу в Україні шпалер та аналогічних покриттів із паперу.

За січень–серпень п.р. підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності реалізували продукції на суму 826,3 млн.грн., або майже 9% від загального обсягу реалізації промислової продукції. За цей період збільшилося виробництво паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення, коробок, ящиків та сумок з гофрованого та негофрованого паперу та картону, більше надруковано книг, газет та журналів.

Продукція целюлозно паперового виробництва користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортуються в 21 країну, серед яких країни СНД, Європи та Азії. За січень–серпень 2012р. обсяг експорту цієї продукції становив 76,5 млн.дол.США, що більше, ніж рік тому, на 5,2%.

У I півріччі 2012р. підприємствами целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності освоєно 11,1 млн.грн. капітальних інвестицій (6,8% до загального обсягу інвестицій промисловості), що на 18,6% більше, ніж за відповідний період 2011р.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.