Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 01:13:14

Харчові підприємства лідери з іновацій та виробництва на Чернігівщині

20.10.2012   11:33

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів в останні роки займають домінуюче положення в промисловості Чернігівщини.

На цих підприємствах зайнято 11,4 тис. штатних працівників, або більше чверті (26,9%) від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві. В обсязі реалізації промислової продукції їх частка становить понад 40%.

У січні–вересні п.р. проти аналогічного періоду минулого року випуск промислової продукції у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів збільшився на 5,1%. Суттєво (у 2,2 раза) зросло виробництво крохмалів, крім модифікованих, на 42,4% більше вироблено молока й вершків сухих, на 9,7% – олії соняшникової нерафінованої, на 9,5% – масла вершкового, на 9,3% – молока й вершків згущених, на 8,3% – продуктів кисломолочних, на 8,2% – молока обробленого рідкого.

Підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за І півріччя 2012р. освоєно 55,4 млн.грн. капітальних інвестицій, або третину всіх інвестицій промисловості. Іноземні інвестиції станом на 1 липня п.р. становили 51,9 млн.дол. США, або більше половини (52,6%) від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в області.

Кожне сьоме підприємство цієї галузі впродовж минулого року займалося інноваційною діяльністю. Ними впроваджено 8 нових технологічних процесів, з яких 3 маловідходні та ресурсозберігаючі, освоєно виробництво 10 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 94,5 млн.грн., майже чверть її відвантажено за межі України.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини