Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 14:03:12

Витрати населення Чернігівської області в І кварталі 2012 року. ДОВІДКА

18.10.2012   09:43

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньостатистична сім’я області в I кварталі 2012 р. витрачала 3326 грн. за місяць.

Кожний житель щомісячно витрачав у середньому 1715 грн. еквівалентних сукупних витрат.

Більше половини коштів (53,9%) населення спрямовувало на харчування, близько третини (29,7%) – на непродовольчі товари та послуги.

Найбільше коштів витрачалося на оплату житла, комунальних продуктів та послуг – 307,3 грн. (9,2% сукупних витрат).

Щомісячно направлялось на купівлю одягу та взуття – 133,4 грн. (4,1% сімейного бюджету), на купівлю товарів та отримання послуг з охорони здоров’я – 115,9 грн. (3,5%).

Витрати на транспорт становили 99,8 грн. (3%), на зв’язок – 86,6 грн. (2,6%), на купівлю предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточне утримання житла – 71,2 грн. (2,1%). На відпочинок і культуру та освіту в цей період населення витрачало по 49 грн. за місяць (по 1,5% сімейного бюджету).

На неспоживчі витрати (допомогу родичам та іншим особам, купівлю акцій, нерухомості, витрати на будівництво, капітальний ремонт житла, вклади до банків тощо) домогосподарства спрямовували 14,1% усіх витрат.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression