ТОП 10 вакансій – легальна робота
Шукаєте роботу? Зверніться до служби зайнятості і ви не пошкодуєте. Серед наявних в базі даних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним навичкам.

Важливо, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це – належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.
До речі, база вакансій оновлюється щодня. Наразі, станом на 8 лютого 2021 року їх налічується 812.
До переліку найбільш актуальних увійшли:
1. слюсар – 54 вакансії (заробітна плата 6000 – 15000 грн);
2. швачка – 45 вакансій (заробітна плата 6000 – 10000) грн;
3. водій автотранспортних засобів – 42 вакансії (заробітна плата 6000 – 20000 грн);
4. лікар 37 вакансій (заробітна плата 6000 – 13000 грн);
5. продавець продовольчих товарів – 28 вакансій (заробітна плата від 6000 – 7000 грн);
6. спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування)- 27 вакансій (заробітна плата 6000 – 10000 грн);
7. підсобний робітник – 26 вакансій (заробітна плата 6000 – 10000 грн);
8. тракторист – 25 вакансій (заробітна плата 6000 – 15000 грн);
9. електромонтер – 21 вакансія (заробітна плата 6000 – 13000 грн);
10. кухар – 20 вакансій (заробітна плата 6000 – 8000 грн).
З повним переліком вакансій можна ознайомитися на сайті https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.