Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 17:54:09

Попит роботодавців на працівників у карантинний період

14.01.2021   13:02Агенцiя

Торік за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою 18,5 тис. громадян, понад третину з них було працевлаштовано оперативно до надання статусу безробітного.

Зокрема за направленням служби зайнятості роботу знайшли 10,7 тис. офіційно зареєстрованих безробітних. Отже, кого потребували місцеві роботодавці?

Найбільше вакансій на Чернігівщині пропонувалося в сільському, лісовому та рибному господарствах, переробній промисловості, сферах торгівлі та ремонту. Найменше – у сферах адміністративного обслуговування, громадського харчування та будівництві. Така ж тенденція зберігається і на початок нинішнього року. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування – це водії, трактористи, токарі, оператори та кочегари котельні, оператори заправних станцій, апаратники оброблення зерна, рамники. Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг – кухарі, продавці, офіціанти, бармени, охоронники, соціальні робітники, санітарки. Великим попитом у роботодавців користуються й кваліфіковані робітники з інструментом. Йдеться про слюсарів різної спеціалізації, електромонтерів, верстатників деревообробних верстатів, електрогазозварників, робітників з комплексного обслуговування й ремонту будинків, малярів, швачок.

У сільськогосподарському секторі потрібні робітники з обслуговування сільськогосподарського виробництва, тваринники, робітники на лісогосподарських роботах, робітники фермерського господарства, лісоруби та доярі.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники, сторожі, двірники, комірники, кухонні робітники, вагарі, укладальники-пакувальники.

«Загалом протягом 2020 року роботодавці Чернігівщини подали до служби зайнятості 21,4 тис. вакансій, що на 35,5% менше, ніж у 2019 році, - сказала Лідія Падалка. - Сталося це внаслідок призупинення роботи низки підприємств та скорочення діяльності фізичних осіб-підприємців через запровадження в країні карантину. Станом на 1 січня 2021 року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості зменшилась на 43% у порівнянні з відповідним показником минулого року та становила 697 одиниць».

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини