Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 березня, 20:06:34

Капремонт траси Київ - Суми: 15 км нового покриття та реконструкція 4 мостів

09.11.2020   15:38Агенцiя

Біля Боршни Прилуцького району завершують укладати верхній шар асфальтобетону. Звідси у 2020 році стартував капітальний ремонт дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка по території Чернігівської області.

Дорогу приводять до сучасних норм безпеки і навантаження. В процесі ремонту:
- покриття та основа дорожнього одягу посилюється
- підвищується міцність конструктиву
- стабілізуються пучиноутворюючі ґрунти
- робиться водовідвід
- ремонтуються водопропускні труби
- встановлюються засоби організації безпеки дорожнього руху.

Загалом у 2020 році в області капітально ремонтується понад 15 км національної траси Київ - Суми:
- ділянка 9,3 км (біля с. Боршна) - тут відрегенеровано основу, влаштовано нижній шар, завершуються роботи з верхнім;
- ділянка 6 км (біля с.Мільки) - проводяться роботи з регенерації основи, згодом укладуть асфальтобетон.

У 2020 році також проводимо реконструкцію чотирьох мостів:
- шляхопровід над залізницею на об'їзній Прилук. З кінця жовтня його закрито для проїзду транспорту, розпочато демонтаж. Старий шляхопровід повністю розберуть, навесні влаштовуватимуть нову прогонову будову. Тривалість робіт - 12 місяців;
- міст над річкою Удай (біля с. Манжосівка). Зараз завершуються роботи по лівому проїзду, згодом бригада мостовиків перейде на правий. Завершуємо цей об'єкт до кінця 2020 року;
- міст над річкою Удай (біля с. Мільки), згодом розпочнуться роботи;
- міст над річкою Лисогір (біля с. Олексинці), згодом розпочнуться роботи.
Підрядна організація - ТОВ "ШБУ-77".

В межах Чернігівської області дорога Н-07 Київ - Суми - Юнаківка має протяжність майже 143 км, з них більше половини - це стара бетонка. Дорога побудована у 1965–1980 роках. Має конструкцію дорожнього одягу на 78,4 км з цементобетону на основі з піску та на 64,4 км з чорного щебеню на дьогтеґрунтовій або щебеневій основі, місцями з верхнім шаром з асфальтобетону. Для сучасного навантаження такий конструктив не підходить. На автодорозі знаходиться 9 мостів загальною довжиною 443 п.м., у тому числі 2 шляхопроводи через залізницю (124 п.м).

Наразі готова проєктна документація на капремонт по всій протяжності. Поступово оголошуємо тендери і в 2021 році по території Чернігівської області ці роботи плануємо продовжити.

Загалом по Н-07 у 2020 році в межах двох областей (Чернігів та Суми) буде оновлено майже 90 км національної траси. Дорога забезпечує зв'язок північної та східної України по маршруту Київ — Суми — Харків, сполучення півдня Чернігівської області з Київщиною та Сумщиною.

В рамках програми президента України Велике будівництво у 2020 році у Чернігівській області ремонтами заплановано охопити 196 км доріг державного значення.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини