Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 12:38:56

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини

30.10.2020   08:11Агенцiя

За інформацією Головного управління ДПС у Чернігівській області, до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-вересня поточного року надійшло більше 4,4 млрд грн від сплати податків і зборів.

Найбільшу частку у загальній сумі (64 відс.) займає податок на доходи фізичних осіб – 2,8 млрд грн, з них до обласного бюджету спрямовано близько 569 млн гривень.

Податку на майно (за земельні ділянки, житлову та нежитлову нерухомість, а також автомобілі преміям-класу) сплачено 696,7 млн гривень (15,7 відс. доходів бюджетів територіальних громад).

Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 566,2 млн гривень (12,7 відс. загальної суми).

Решта податків і зборів у загальній сумі становить 7,6 відс. обсягу надходжень: податку на прибуток – більше 45 млн грн, рентної плати за користування природними ресурсами – близько 117 млн грн, акцизного податку від реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального – 139,6 млн грн, плати за ліцензії на виробництво та продаж підакцизних товарів – 15,4 млн грн, екологічного податку – 13,6 млн гривень.
 
Понад четвертину надходжень до місцевих бюджетів області від сплати податків забезпечили установи сфери державного управління, освіти та охорони здоров’я (26,4 відс. загальної суми або понад 1,1 млрд грн).

Також значні суми надійшли від представників галузі сільського господарства (18,8 відс. або 834 млн грн) та промисловості (14,4 відс. або 639,6 млн грн).

Громадяни сплатили понад 662 млн грн податків з підприємницької діяльності та плати за майно (14,9 відс. загальної суми).

Суб’єктами господарювання, що працюють у сфері торгівлі та громадського харчування, забезпечено 346,4 млн грн (7,8 відс. доходів місцевих бюджетів), транспорту – 254,7 млн грн (5,7 відс.), галузі лісового господарства – понад 131 млн грн (3 відс.), будівництва – 65,5 млн грн (1,5 відс.).
 

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини