12,7 тисяч робочих місць вдалося зберегти на Чернігівщині завдяки програмі по частковому безробіттю
Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайняті Лідія Падалка. За її словами, на фінансування допомоги по частковому безробіттю в області було витрачено понад 79 млн. грн.

Можливістю отримати допомогу по частковому безробіттю першими скористалися роботодавці з числа малого та середнього бізнесу, які змушені були зупинити або скоротити діяльність з оголошенням карантину.
Більшість з них займалися оптовою та роздрібною торгівлею різними видами продовольчих та непродовольчих товарів, ресторанним та готельним бізнесом, пасажирськими перевезеннями, виробництвом взуття, надавали перукарські послуги тощо.
Згодом уряд розширив коло можливих отримувачів допомоги по частковому безробіттю на період карантину, доповнивши їх фізичними особами-підприємцями, які є застрахованими особами.
Станом на 19 жовтня 1089 роботодавців Чернігівщини отримали допомогу по частковому безробіттю, що дозволило забезпечити виплати для 6350 найманих працівників, котрі через оголошення карантину та припинення або ж скорочення діяльності суб’єктів малого та середнього бізнесу втратили частину заробітної плати.
Крім того, допомога по частковому безробіттю була надана 6385 фізичним особам-підприємцям, які частково втратили свій дохід внаслідок карантину.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.